Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetim
11
İade Prosedürü

İade Prosedürü

Yanlış, ve hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir! Faturasız İade Kabul Edilmez! İade işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

İade Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

Sadece bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderilecek iade siparişten sabit kargo ücreti 10TL (Kapıda Ödemelerde +9TL)  kesilerek belirtmiş olduğunuz banka hesabına ödemeniz yapılır.

İade İçin Gerekli Adımlar;

  1. Siparişinizdeki iade gerektiren ürünleri değişim prosedüründeki şartlar ile yine değişim prosedüründeki adımları takip ederek "Hatalı Kusurlu" seçeneğini seçerek değişim talebi olarak gönderiniz.
  2. Kargonuz bize ulaştığında kontrol edip size banka hesap bilgileriniz için ulaşacağız. Ardından belirtmiş olduğunuz banka hesabına kargo ücreti kesilip iadeniz yapılacaktır. 

İade Sürecini Nasıl Takip Ederim?;

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sizlere göndereceğimiz sms'ler ile ve 0850 840 40 86 numaralı Gizce.com whatsapp destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, Gizce.com Ekibi.