Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetim
11
Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemleri

Değerleri müşterimiz, Sitemiz üzerinde size en uygun ve kolay olan ödeme tipini seçerek alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme tipleri aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Lütfen dikkatlice okuyunuz.!

Havale ve EFT İle Ödeme 

Alışverişinizde Ödemenizi sitemizde mevcut bulunan banka hesap numaralarımıza "HAVALE"  veya "EFT" yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yüksek "HAVALE" ve EFT bedeli ödemek istemiyorsanız internet bankacılığı kullanmanızı tavsiye ederiz. Ödeme yapıldıktan sonra "Havale Bildirim" formu doldurulmalıdır. 

Banka Kartı Veya Kredi Kartı İle Ödeme

Tüm Türkiye bankalarına ait kredi kartlarını tek çekim veya taksit seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm dünyada geçerli olan Visa ve Mastercard'ı da kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişler anında onaylanır.

Kapıda Ödeme (Sadece Türkiye)

Tüm Türkiye'ye bu ödeme yöntemiyle sipariş gönderebilmekteyiz. Siparişinizin bedelini teslim alırken ödeyebilirsiniz. Teslimde sadece nakit kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişler anında onaylanır.

Western Union (Sadece Yurtdışı)

Bu ödeme yöntemi ile siparişlerinizi yurtdışından oluşturabilirsiniz. Siparişiniz oluşturulduğunda ödeme yapacağınız bilgileri ekranda gözükecektir. Ödeme yaptıktan sonra transfer kodunu bize iletmeniz yeterlidir.

Paypal (Sadece Yurtdışı)

Yurtdışı siparişlerinizde Paypal kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişler anında onaylanır.

Saygılarımızla, Gizce.com Ekibi.